Ми – Студентський парламент історичного факультету – вищий  виконавчий орган студентського самоврядування  факультету. Щоб познайомитися з нами ближче гортайте (читайте) далі. 

СПІФ – саме так нас називають найчастіше, відповідає за захист інтересів студентів, комунікацію з адміністрацією, поліпшення студентського життя факультету та організацією різноманітних проектів.

Студентське самоврядування історичного факультету – це місце для незалежної громадської діяльності студентів, необхідне для захисту їхніх прав та інтересів на нашому факультеті. Саме тут реалізовуються функції студентів по управлінню факультетом, згідно з метою та завданнями, що стоять перед студентським самоврядуванням.

Студентський парламент історичного факультету складається з Голови, заступників, секретаря, Голів департаментів та членів департаментів Студпарламенту факультету. Голова СПІФ обирається студентами історичного факультету раз на рік шляхом таємного голосування. Стати членом Студентського парламенту історичного факультету може кожен студент факультету. 

Наразі у СПІФ діє чотири департаменти, що мають на меті організацію культурних та спортивних заходів, інформування студентів, удосконалення науки та підтримку соціальних ініціатив. 

Ми у соціальних мережах, аби завжди бути з вами на звʼязку: 

Telegram – https://t.me/spifff

Instagram – https://www.instagram.com/spif_live/

Youtube – https://www.youtube.com/@user-qq6ym6fm9q