Студенти, що вступили на Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка мають змогу поселитись у гуртожиток, при наявності вільних місць.

Історичний факультет здійснює поселення студентів у власний базовий гуртожиток, що розташований у Голосіївському районі міста Києва на території студмістечка Університету (гуртожиток) за адресою вулиця Ломоносова, будинок 61. Приміщення гуртожитку являє собою спеціалізовану п’яти поверхову будівлю, побудовану наприкінці 50-х років ХХ століття. Гуртожиток коридорного типу, місця загального користування та приміщення санітарного призначення розташовані на кожному крилі (пара на кожному поверсі). На одному поверсі знаходиться 36 житлових кімнат, у яких проживає по 3-4 студенти. Мешканці кімнат поселяються згідно курсів навчання.

2011 року у місцях загального користування гуртожитку було проведено капітальний ремонт, встановлено металопластикові вікна, підтримка належного стану кімнат здійснюється силами мешканців. Всі кімнати мебльовані згідно санітарних норм та мінімальних потреб. У кожній кімнаті є двоярусні ліжка, письмовий та обідній стіл, стільці, шафи для зберігання речей. За потребою всі студенти забезпечуються постільною білизною та іншим приладдям (матрац, ковдра, подушка), зміна білизни проводиться систематично. У гуртожитку працює пральня із сучасними автоматичними пральними машинами.

Для покращення умов навчання у гуртожитку працює бібліотека та читальна зала, у кожній кімнаті є доступ до Інтернету. У приміщенні гуртожитку обладнано сучасну тренажерну залу.

Гуртожиток має зручне розташування: поряд знаходиться студентська поліклініка, санаторій-профілакторій, дирекція студмістечка, спортивний комплекс Університету. Шлях до найближчої станції метрополітену (Виставковий центр) не більше 5-7 хвилин, поряд з гуртожитком зупинка громадського транспорту (маршрутне таксі № 209 (38)).

Гуртожиток знаходиться за адресою: вул. Ломоносова, 61 гуртожток №7 (станція метро «Виставковий центр», або маршрутне таксі № 38 від станції метро «Васильківська» до зупинки «Гуртожиток №6»)

З питань поселення студентів у гуртожиток звертатись в робочі години до заступника декана історичного факультету – Іваницької Л.В.

Тел.: 234-09-71,  внутрішній: 35-23

Київ, Вул. Володимирська 60, Кім. 349а