ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ У 2021 РОЦІ!

Алгоритм реєстрації на складання ЄВІ

для вступу в магістратуру на освітні напрямки спеціальностей

032 “Історія та археологія”

 027 “Музеєзнавство, пам’яткознавство”

 

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація абітурієнтів на складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО триватиме з 11.05.2021 до 18:00 03.06.2021.

Зареєструватися та скласти ЗНО з іноземної мови повинні всі абітурієнти, що планують вступати до магістратури історичного факультету на освітні програми спеціальностей 032 “Історія та археологія” та 027 “Музеєзнавство, пам’яткознавство”.

УВАГА! Наявність сертифіката з іноземної мови рівня В2 і вище (або його аналогів) НЕ ЗВІЛЬНЯЄ абітурієнта від складання ЄВІ для вступу до магістратури.

І етап. Реєстрація на ЄВІ 

  1. У період з 9:00 11.05.2021 по 18:00 03.06.2021 необхідно зареєструватися на сайті Приймальної комісії КНУ. 

 1. Документи для реєстрації:
 • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (ЗРАЗОК);
 • скан документа, що посвідчує особу (паспорт / ID картка);
 • скан облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
 • скан документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • скан медичного висновку за формою 086-3/0 (для осіб, що потребують створення особливих умов);
 • цифрове фото вступника для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (з урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу);
 • скан довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах).
 1. В заяві необхідно вказати:
 • номер контактного телефону;
 • іноземну мову (англійська або німецька, або французька, або іспанська), з якої Ви бажаєте скласти ЄВІ. – ПРОГРАМА Єдиного Вступного Іспиту з іноземних мов;
 • інформацію про населений пункт, у якому бажаєте скласти ЄВІ;
 • інформацію про необхідність створення особливих умов (за потреби);
 • спосіб отримання екзаменаційного листка (особисто або поштою за рахунок отримувача).

Після завершення реєстрації і підтвердження достовірності Ваших даних, Вам буде видано ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ЛИСТОК. Факт видачі екзаменаційного листка є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки, організації та проведення вступних випробувань відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

В Екзаменаційному листку буде вказано номер та PIN-код, за допомогою яких Ви зможете увійти до автоматично створеного «Кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ».

УВАГА! Екзаменаційний листок не можна втрачати, він необхідний для допуску до іспиту в день його складання. Екзаменаційний листок та додаток до нього (із результатом складання іспиту) необхідно буде подавати разом із заявою до Приймальної комісії для допуску до іспиту з фаху.

ІІ етап. Складання ЄВІ.

 1. В «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань з’явиться ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКА, де будуть вказані час та місце складання Вами єдиного вступного іспиту з іноземної мови.
 2. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови відбудеться 30 червня 2021 року. Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань.
 3. Для допуску до складання іспиту на пункті тестування Ви маєте пред’явити:
 • ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ЛИСТОК, виданий Приймальною комісією під час реєстрації на ЗНО;
 • Паспорт (або інший документ, що посвідчує особу, який використовувався під час реєстрації і дані якого вказані в екзаменаційному листку);
 • ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, особисто роздруковану з «Кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ».
 1. ПАМ’ЯТАЙТЕ: 1) У разі відсутності екзаменаційного листка або документа, назва, серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, або запрошення-перепустки –  вступник НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ до пункту тестування! 2) Вступники, які запізнилися, до пункту тестування НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!
 2. У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів вступного випробування вступник має право протягом 3 календарних днів з дня офіційного оголошення результатів (у тому числі в день оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів вступних випробувань до Українського центру (УЦОЯО).

 

ІІІ етап. Подача заяви на вступ до відбіркової комісії історичного факультету.

 1. У 2021 р. вступники до магістратури подають документи дистанційно через електронний кабінет вступника. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 01 липня 2021 року.
 2. Особи, які вступають на основі ЄВІ, подають заяви на вступ через електронні кабінети в період з 15 липня по 23 липня 2021 року.
 3. Вступники, що належать до категорій осіб, щодо яких застосовуються спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти, подають заяви і документи у паперовому вигляді.  

Контактні особи відбіркової комісії (дзвінки приймаються в робочі дні, з 10:00 до 18:00):

Електронна пошта для консультацій: history@knu.ua

Контактний телефон:  (044) 234-09-71.