ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ В 2019 РОЦІ!

Алгоритм реєстрації і складання ЄВІ та Додаткового фахового вступного випробування

для вступу в магістратуру на освітні напрямки спеціальностей

032 “Історія та археологія”

 027 “Музеєзнавство, пам’яткознавство”

Завантажити інформацію у вигляді презентаціїВступна магістри 2019

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація абітурієнтів на складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО триватиме з 13.05.2019 до 03.06.2019.

Зареєструватися та скласти ЗНО з іноземної мови повинні ВСІ абітурієнти, що планують вступати до магістратури історичного факультету на освітні напрями спеціальності 032 “Історія та археологія” та 027 “Музеєзнавство, пам’яткознавство”.

 

УВАГА! Наявність сертифіката з іноземної мови рівня В2 і вище (або його аналогів) НЕ ЗВІЛЬНЯЄ абітурієнта від складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі ЗНО для вступу до магістратури.

Абітурієнти, що бажають вступити на історичний факультет за перехресним вступом, повинні складати ДОДАТКОВЕ фахове вступне випробування з обраної спеціальності. Реєстрація на складання додаткового вступного випробування триватиме з 13.05.2019 до 31.05.2019. Додаткове фахове вступне випробування відбудеться 31.05.2019.

 

І етап. Реєстрація на ЄВІ та Додаткове фахове вступне випробування

 1. Особисто з’явитися в період з 13.05.2019 по 31.05.2019 до ауд. 459 (вул. Володимирська, 60; Червоний корпус). Реєстраця на ЄВІ триває до 18.00 03.06.2019
 2. При собі мати наступне:
 • 2 фото формату 3х4, зроблені в рік вступу;
 • паспорт (оригінал + ксерокопія 1, 2 та 11 (12) ст.) або ID-картка.
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код; оригінал + копія);
 • оригінал (+ копія) диплому бакалавра (за наявності) або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2019 році, виданої за місцем навчання (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань);
 • картонну папку-швидкозшивач.
 1. Вказати іноземну мову (англійська або німецька, або французька, або іспанська), з якої Ви бажаєте скласти ЄВІ. – ПРОГРАМА Єдиного Вступного Іспиту з іноземних мов.
 2.  Вказати інформацію про населений пункт, у якому бажаєте скласти ЄВІ.
 3. Після завершення реєстрації і підтвердження достовірності Ваших даних, Вам буде видано ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ЛИСТОК. Факт видачі екзаменаційного листка є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки, організації та проведення вступних випробувань відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
 4. В Екзаменаційному листку буде вказано номер та PIN-код, за допомогою яких Ви зможете увійти до автоматично створеного «Кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ».
 5. УВАГА! Екзаменаційний листок не можна втрачати, він необхідний для допуску до іспиту в день його складання. Екзаменаційний листок та додаток до нього (із результатом складання іспиту) необхідно буде подавати разом із заявою до Приймальної комісії для допуску до іспиту з фаху.

 

ІІ етап. Складання Додаткового фахового вступного випробування

 1. Перша сесія Додаткового фахового вступного випробування відбудеться 31.05.2019.
 2. Випускники історичного факультету, що закінчують навчання в 2019 році, для вступу на освітні програми спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство повинні скласти додаткове фахове вступне випробування.

ПРОГРАМА додаткового фахового випробування для вступу на спеціальність 032 «ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ».

ПРОГРАМА додаткового фахового випробування для вступу на спеціальність 027 «МУЗЕЄЗНАВСТВО, ПАМ’ЯТКОЗНАВСТВО».

 

ІІІ етап. Складання ЄВІ.

 1. В «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань з’явиться ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКА, де будуть вказані час та місце складання Вами єдиного вступного іспиту з іноземної мови.
 2. Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови відбудеться 02 липня 2019 року. Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань. Тобто до 9:50 треба прибути на місце складання іспиту.
 3. Для допуску до складання іспиту на пункті тестування Ви маєте пред’явити:
 • ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ЛИСТОК, виданий Приймальною комісією під час реєстрації на ЗНО;
 • Паспорт (або інший документ, що посвідчує особу, який використовувався під час реєстрації і дані якого вказані в екзаменаційному листку);
 • ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, особисто роздруковану з «Кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ».
 1. ПАМ’ЯТАЙТЕ: 1) У разі відсутності екзаменаційного листка або документа, назва, серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, або запрошення-перепустки –  вступник НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ до пункту тестування! 2) Вступники, які запізнилися, до пункту тестування НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!
 2. У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів вступного випробування вступник має право протягом 3 календарних днів з дня офіційного оголошення результатів (у тому числі в день оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів вступних випробувань до Українського центру (УЦОЯО).

 

ІV етап. Подача заяви на вступ до відбіркової комісії історичного факультету.

 1. З 10.07.2019 розпочинається подача заяв абітурієнтів на вступ до магістратури.
 2. З 10.07.2019 по 23.07.2019 заяви абітурієнтів приймаються в ауд. 30 РФФ (корпус радіофізичного факультету КНУ, проспект Глушкова 4 г).
 3. Під час подання заяви вступник пред’являє особисто оригінали та копії таких документів:
 • документ, що посвідчує особу;
 • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
 • документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • екзаменаційний листок єдиного фахового вступного випробування;
 • дипломи переможця (призера) всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад (за наявності);
 • 4 фотокартки розміром 3х4 см;
 • папку-швидкозшивач (якщо реєстрація на ЄВІ відбувалася іншою відбірковою комісією).

 

Контактні особи приймальної комісії: Nata Drobkova та Андрій Коваль

Електронна пошта для консультацій: vstup.hist.knu@gmail.com

Контактний телефон:  (044) 234-09-71.