Навчаючись на нашій освітній програмі, крім вивчення обов’язкових предметів, Ви отримаєте знання з окремих проблем, які сьогодні є актуальними та важливими для вашого наукового зростання. Ви матимете не лише знання, вміння, а й зможете самостійно обрати теми, які вам буде цікаво досліджувати, вивчати й в подальшому дозволить стати унікальними фахівцями з того чи іншого питання. Сьогодні Україна потребує саме Вас – мотивованих, освічених, цілеспрямованих фахівців. Україна завжди була є і залишатиметься невід’ємною складовою Центральної Європи.
Ми маємо чітко для себе усвідомити, що знати історію сусідніх держав (Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини, РФ), країн Балтії, Балканського півострова нам необхідно щоб розуміти якими саме можуть бути подальші відносини з ними нашої держави.
На сьогодні існує велика кількість проектів, які дозволяють нашим здобувачам активно використовувати програми академічної мобільності (навчання закордоном). Це університети Польщі, Чехії, Болгарії, Австрії, Німеччини і т. д.
Міжнародне стажування студентки Софії Оперенко
Софія проходила стажування у чудовому чеському місті Оломоуц. У неї купа вражень від такого навчального досвіду – лише гляньте на чудовий колаж внизу
Міжнародне стажування студентки Вероніки Ходацької
Студентка 3 курсу Вероніка Ходацька підготувала для вас цікавезний колаж про своє навчання за академічною мобільністю в навчальних закладах Чехії
Міжнародне стажування студентки Пащук Даниїли
Моє перше стажування за програмою Erasmus+ проходило в Чехії, у затишному м.Оломоуці в Університеті Палацького (Univerzita Palackého v Olomouci) з березня по липень 2023 року. Саме місто є дуже красивим та чудовим прикладом збереження історичних та архітектурних пам’яток. Для мене це була чудова нагода інтенсивної практики англійської та чеської мов. Я відвідувала лекції на історичному факультеті, яка самостійно обирала, а також мала гарну нагоду користуватися університетською бібліотекою, в якій зберігається величезна кількість цікавих для досліджень документів.
Я отримала неоцінений практичний досвід, який допоможе як вдосконалити знання, так і використовувати корисні моменти, які можна буде застосовувати в моєму рідному університеті.
«HIST 328K. Borders and Memory at War: A Global Classroom connecting College Park & Kyiv»
Звіт від викладача кафедри Сергій Гуменний про спільний україно-американський курс “Borders and Memory Making in Times of War”, над яким упродовж цього семестру працювали студенти освітньої програми Східноєвропейські історичні студії в КНУ імені Тараса Шевченка (3 курс ОР “Бакалавр”)