До уваги абітурієнтів історичного факультету , що потребують поселення в гуртожитки Студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Згідно з наказом ректора “Про порядок поселення в студентські гуртожитки студмістечка іногородніх студентів здобувачів освіти у 2023/2024 навчальному році” для того, щоб стати в чергу на поселення до гуртожитків Вам необхідно заповнити гугл-форму, де треба вказати наступні дані:

? посилання на гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-VF_LfwBwL2W0shLJc1zJj8XapAtqverkaCly2y0IQVaQIw/viewform – ПІБ, курс, контактні дані ( електрона пошта, телефон, телеграм), домашню адресу батьків та віддаленість від домашньої адреси до м. Київ (у км)

? Обов’язково прикріпити скан-копії наступних документів: – заява на поселення (заповнену від руки та підписану) https://drive.google.com/file/d/1giD74KQf2EsErgLHlpRz61bIFfLGuQP2/view – паспорт ((ID-карта – з двох боків; паспорт-книжечка – 1-2 сторінок) – облікова картка платника податків – Номер облікової картки платника податків (вписати цифрами) – довідка про реєстрацію місця проживання (сформована в додатку Дія) – фото (офіційного стилю) розміром 3х4 – документ, що засвідчує пільгу. Перелік пільг на поселення https://drive.google.com/file/d/1lu9k28kieaulKis4-1RY89OXoM8tXVO5/view

❗️Звертаємо увагу, що всі прикріплені документи повинні бути у форматі PDF та названі вашим прізвищем. Також повідомляємо, що першочергово місце для поселення надається студентам пільгової категорії.

Новини за темою