ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
«Картинка для привернення уваги» у Facebook, світлини часом зовсім без коментарів у Instagram, емоджі – все це повсякденні нагадування про те, що образи у наш час домінують над текстом.

Якщо ви хочете зрозуміти, як óбрази розповідають нам історії, маніпулюють нами та вчать нас, приходьте вчитися на Кафедру історії мистецтв КНУ імені Тараса Шевченка – найбільш престижного закладу вищої освіти України!

Наразі ви маєте унікальну можливість підвищити рейтинг Мотиваційного листа при вступі на кафедру, взявши участь у конкурсі творчих робіт з історії мистецтв.
Конкурсна тема: «МИСТЕЦТВО І ВІЙНА: ВІДОБРАЖАТИ НЕ МОЖНА КОНСТРУЮВАТИ». У вашому есе ви маєте самостійно вирішити, де ставити кому у другій частині теми, та пояснити ваш вибір. Чи має мистецтво відображати війну? Чи навпаки, воно має конструювати її образ?
ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ РОБОТИ
● Обсяг 5–7 сторінок
● Формат – А-4; шрифт – Times New Roman Cyr; кегль – 14; інтервал – 1,5; поля: верхнє, нижнє, праве – 1,5 см, ліве – 3 см.
Критерії оцінювання есе: самостійність виконання; дотримання вимог до структури і змісту, жанрової специфіки есе; аналітичність, відсутність стилістичних і граматичних помилок; дотримання вказаного
обсягу; акуратність оформлення.
Виконану роботу надсилайте на електронну пошту tio21seminar@gmail.com не пізніше 5 червня 2023 р.
Результати конкурси ми оголосимо не пізніше 10 червня 2023 р.
Автор(к)и найкращих есе отримають сертифікати, книжкові подарунки та можливість підвищити рейтинг Мотиваційного листа під час вступу на кафедру історії мистецтв.

Новини за темою