? Друзі, раді повідомити:
#КНУ імені Тараса Шевченка готує для вас Загальноуніверситетський день відкритих дверей #КНУЕхро 2023!

☝️ Нинішній захід Шевченкового університету вельми резонує з тими викликами, що долає українська вища освіта задля підготовки високопрофесійних фахівців, які будуть відбудовувати нашу країну після Перемоги.

?«Твоя освіта – важлива для відбудови України!».

Ми готуємо для вас КНУ ЕХРО у змішаному форматі, щоб бути корисними всім, незалежно від місця перебування та можливостей.

13 травня 2023 року всі навчальні підрозділи КНУ (12 факультетів, 3 інститути, 7 навчально-наукових інститутів, навчально-науковий центр, 2 коледжі, ліцей) та відділи супроводу навчального процесу готуються до зустрічі з вами в онлайн та офлайн форматах, щоб розповісти про специфіку цьогорічної вступної кампанії, найширше презентувати спектр освітніх можливостей КНУ, залучити до експериментаріуму, екскурсій та цікавих тематичних воркшопів.

 З 11:00 до 15:00 говоритимемо про найактуальнішу інформацію щодо вступу на освітні програми бакалаврів, магістрів та аспірантів.
➡️ Разом із вами напишемо мотиваційний лист та поговоримо про його важливість.
➡️ Разом із вами переконаємося, що українська освіта – це важливий внесок у Перемогу України.

Обов’язкова реєстраційна форма ? https://forms.gle/RDGcXLg4PKSxLgfw6

? 13 травня, Головний корпус КНУ, з 11 до 15-ї, онлайн і офлайн, КНУ ЕХРО 2023 «Твоя освіта – важлива для відбудови України!»

Новини за темою