Що таке Історичний факультет? Це не лише стіни Червоного корпусу, викладачі із світовим іменем, унікальна атмосфера знань і академічного братерства.

Історичний факультет – це ціла плеяда студентів і випускників які творили і творять історію, сьогодення та майбутнє України.

Вже цього тижня, з нагоди Міжнародного дня молоді, Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка анонсує серію лекцій своїх випускників:

Анатолія Демещука (другий секретар Посольства України в Чорногорії, історик-балканіст) “Розпад Югославії: причини, перебіг, відлуння (1990-2008)”

Сергія Гуменного (співробітник КНУ ім. Т. Шевченка, Non-Residential Fellowships for Scholars from Ukraine (IWM, Wien) “Нелегальні міграції на “збручанському” кордоні (1921-1939)”

На ютюб-каналі факультету Ви можете ознайомитися з відеозапрошеннями на лекції молодих істориків, дипломатів, громадських діячів, які відбудуться цієї осені. Ви зможете поставити питання лекторам у чаті під час відеопрезентації та власне на самій лекції.

Доступ до лекцій буде абсолютно вільним, поряд із цим ми закликаємо Вас донатити Збройним силам України, адже саме завдяки їх героїзму ми можемо спілкуватися.

Вступай на історичний! Навчайся на історичному!

Підтримуй ЗСУ! Слава Україні!

P.S. Незабаром анонси нових лекцій

Новини за темою