Сьогодні вранці Російська Федерація розпочала війну проти України.

Президент увів у дію воєнний стан.
Наразі найважливіше для кожного з нас зараз – знати про власні дії та чітко їх дотримуватися.

1. Університет продовжує роботу в режимі онлайн. Заняття проводитимуться за розкладом.
(Пропуски занять у цей важкий час є поважними. Продовжувати освітній процес – це наш обов’язок. А також важлива форма психологічного контакту та підтримки всієї спільноти. Зараз це є надважливим).

Керівництво університету, факультетів та інститутів, структурних підрозділів знаходяться на своїх робочих місцях та працюють.

2. Сховища університету знаходяться в Червоному корпусі — Володимирська, 60. В Гуртожитках 6-7 за адресою Михайла Ломоносова, 59, 61. Також як укриття можуть використовуваться цокольні приміщення гуртожитків.

Обладнані та укомплектовані всім необхідним. Наразі ведуться роботи з додаткового доукомплектування.

3. Університетська клініка переходить на цілодобовий режим роботи. Чергує весь необхідний медичний персонал, а також клініка забезпечена транспортом.

Адреса клініки: Михайла Ломоносова, 36.

4. Університет закликає всіх, хто має можливість, звернутись до найближчих міських центрів забору крові та стати донорами. Вона знадобиться для українських військових і зможе врятувати життя.

5. Інститут Психіатрії та Психологічна служба відкриває гарячу лінію для надання психологічної допомоги студентам, викладачам та всім громадянам.

Згодом опублікуємо докладну інформацію та контакти.

6. В університеті запроваджено цілодобове чергування керівництва, працює оперативний штаб. Посилено безпеку навчальних корпусів та гуртожитків.

7. За потреби студенти та працівники університету мають звертатись до керівників своїх структурних підрозділів.

Просимо залишатись вдома, відвідувати заняття та слідкувати за оновленнями оперативної інформації.

 

Новини за темою