Центр досліджень визвольного руху
Історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка
Галузевий архів Служби Безпеки України
За підтримки Українського культурного фонду
Досі вважаєте, що архіви — таємні і закриті? Не знаєте, як до них підступитися і з чого почати? Або, може, ви вже працювали з архівними справами, але хочете послухати про лайфхаки колег?
Запрошуємо взяти участь у Літній архівній онлайн-школі 5—9 липня 2021 року!
Учасники школи досліджуватимуть таємниці режимних архівів, розплутуватимуть історії про агентів спецслужб, працюватимуть зі справами на репресованих митців українського авангарду і вчитимуться робити власні архівні розслідування.
Коли: 5—9 липня 2021 року
Де: онлайн
Літня архівна онлайн-школа — це:
  • 10 теоретичних і практичних занять від провідних архівістів, дослідників та медійників, які навчать вас перетворювати архівні документи на живі історії;
  • робота з різними архівними документами та можливість реалізувати власне мікродослідження;
    групова робота за тематичними інтересами;
  • «вихід за площину» — переконаєтеся, що робота в архіві — це не тільки про політичну історію, а про повсякдення, культуру, соціум (і взагалі майже про все);
    публікація кращих випускних робіт на сторінках інформаційних партнерів проекту.
Запрошуємо студентів — істориків, журналістів, філологів, культурологів, філософів та представників інших гуманітарних спеціальностей. Також розглянемо заявки молодих дослідників, докторантів та медійників.
Для участі у літній архівній школі учасникам необхідно мати технічну можливість відвідувати заходи на платформі ZOOM. Сертифікат отримають студенти, які відвідали усі навчальні модулі та виконали практичні завдання. Випускники школи також отримають комплекти навчальної літератури.
Дедлайн зголошення на участь у школі – 30 червня, 20:00. Необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.
Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 1 липня, 23 години 59 хвилин.
У разі додаткових питань напишіть на скриньку: iovpope@gmail.com або в особисті повідомлення координатору школи Євгенію Шатілову.
Архівна онлайн школа відбувається за підтримки Українського культурного фонду у рамках проекту «Українські митці 1920-х у фокусі радянських спецслужб».

Новини за темою