Оголошено переможців конкурсу для аспірантів-істориків від Меморіалу «Бабин Яр»

Одразу двоє молодих вчених отримають стипендію на навчання

Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» оголосив переможців конкурсу для молодих вчених-істориків на отримання стипендії в аспірантурі історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Переможцями конкурсу стали випускниця історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка Марина Буханиста та випускник Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Данііл Ситник.

До 4 вересня переможці мають подати документи в аспірантуру історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка для укладання контракту на навчання. Фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» гарантує їм оплату навчання за щорічними контрактами за умови успішного складання іспитів і виконання планів.

Конкурс має наметі підтримати талановиту молодь, яка зацікавлена в науково-дослідній роботі, та залучити її до вивчення історії Голокосту.

До участі було запрошено випускників українських закладів вищої освіти всіх форм власності, які здобули освітній ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Розглядалися дослідницькі пропозиції по кількох напрямках: регіональні особливості Голокосту в Україні та країнах Східної Європи, нацистська окупація України, рух Опору на окупованих територіях, стратегії виживання євреїв під час Голокосту, порятунок євреїв місцевим неєврейським населенням та інші.

Новини за темою