Оголошено переможців конкурсу для аспірантів-істориків від Меморіалу «Бабин Яр»

Одразу двоє молодих вчених отримають стипендію на навчання

Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» оголосив переможців конкурсу для молодих вчених-істориків на отримання стипендії в аспірантурі історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Переможцями конкурсу стали випускниця історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка Марина Буханиста та випускник Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Данііл Ситник.

До 4 вересня переможці мають подати документи в аспірантуру історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка для укладання контракту на навчання. Фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» гарантує їм оплату навчання за щорічними контрактами за умови успішного складання іспитів і виконання планів.

Конкурс має наметі підтримати талановиту молодь, яка зацікавлена в науково-дослідній роботі, та залучити її до вивчення історії Голокосту.

До участі було запрошено випускників українських закладів вищої освіти всіх форм власності, які здобули освітній ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Розглядалися дослідницькі пропозиції по кількох напрямках: регіональні особливості Голокосту в Україні та країнах Східної Європи, нацистська окупація України, рух Опору на окупованих територіях, стратегії виживання євреїв під час Голокосту, порятунок євреїв місцевим неєврейським населенням та інші.

Новини за темою

Весняний семестр у Львівському національному університеті імені Івана Франка!...
Детальніше