З 1 серпня 2020 року розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступу до магістратури.

Зареєструвати кабінет вступники можуть виключно через ресурс https://ez.osvitavsim.org.ua/ , опція “Вступ із сертифікатом ЄВІ/ЄФВВ“.

Під час реєстрації в полі необхідно вказати:

  • актуальну електронну пошту
  • пароль
  • номер та pin-код екзаменаційного листа учасника ЄВІ/ЄФВВ
  • серію та номер документа про вищу освіту, на базі якого здійснюється вступ (диплом бакалавра).

На вказану електронну пошту надійде лист із посиланням для активації електронного кабінету. ВАЖЛИВО: посилання для активації буде дійсне лише протягом однієї години, після чого неактивований кабінет буде видалено і реєстрацію доведеться розпочати заново.

В електронному кабінеті вступника необхідно вказати актуальний номер телефону, завантажити фото (завантажене фото буде використано для замовлення студентського квитка, об’єм не більше 1 мб).

UPD: додаток до диплому необхідно завантажувати у повному обсязі (формат .pdf, не більше 3 мб).

  • Випускники історичного факультету, які не забрали свої дипломи, можуть звернутися до відбіркової комісії історичного факультету для уточнення серії та номеру документа, та отримати сканкопію необхідних сторінок додатка дистанційно.
  • Контактні особи: Наталія Василівна Дробкова (067 720 10 29); Андрій Павлович Коваль (063 857 82 85); email: vstup.hist.knu@gmail.com

Лише після заповнення електронного кабінету можна перейти до подання заяв на вступ.

Подання заяв на вступ триватиме в період з 5 по 22 серпня 2020 року.

  • Для пошуку конкурсної пропозиції необхідно зазначити регіон (м. Київ), заклад вищої освіти (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), форму навчання (денна або заочна) та обрати спеціальність (“032 Історія та археологія” або “027 Музеєзнавство, пам’яткознавство”), натиснути ПОШУК.

  • Вступники до магістратури у 2020 році можуть подавати до 5 заяв для вступу на бюджет – “Претендую на участь у конкурсі на місце державного або регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням)
  • Кількість заяв для вступу на навчання за контрактом – необмежена – “Претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, повідомлений про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення“.

Новини за темою