Стати волонтером у громадській організації у Польщі

Початок проектів: 1 вересня 2020 року.

Дедлайн подання мотиваційних листів – 10 березня 2020 року!

Дати проекту: 1.09.2020 – 31.08.2021

Громадські організації працюють у сфері політичної та неформальної освіти.

Проект: Фонд Крейзау європейського порозуміння

Веб-сторінка:         www.kryzowa.org.pl

Інформація про проект:

У фонді Крейзау європейського порозуміння працює міжнародна команда співробітників з багаторічним досвідом у неформальній освіті. Велику кількість проектів спрямовано на  відкриття нового, руйнування упереджень та стереотипів, знайомство з іншою культурою, розширення горизонтів. Міжнародний центр молодіжних зустрічей прагне створювати платформу, де люди з різних країн можуть зустрічатися та пізнавати один одного. І все це відбувається безпосередньо у центрі  Крейзау, який завдяки історії свого створення, має великий вплив та відіграє важливу роль у міжкультурних проектах. Це місце забезпечує практичне та універсальне навчання та залучення молоді в міжнародне середовище.

Завдання волонтерів:

Волонтери  допомагають співробітникам центру готувати проекти, поширювати  інформацію про історію Крейзау (рухи опору, громадянська мужність, справедливість примирення, тощо). Вони беруть участь у семінарах та навчальних тренінгах, можуть також проводити екскурсійні тури та реалізовувати креативні проекти,  допомагають у відділі освіти та  виконують різноманітні завдання, пов’язані з роботою проекту.

Проект:  Центр Брама Гродцька – Театр НН

сайт:               www.www.tnn.lublin.pl

Інформація про проект:

Teatr NN – культурно-просвітницький центр, діяльність якого присвячена збереженню пам’яті про багате полікультурне минуле Любліна. Його мета полягає у формуванні глибшого розуміння та усвідомлення історії (як глобальної, так і локальної) та, таким чином, підвищувати рівень толерантності до інших культур. У центрі уваги роботи цієї організації – є єврейське минуле Любліна та пов’язані з ним теми націонал-соціалізму та Голокосту. Театр розробив власну методику, за допомогою якої намагається підійти до цієї теми на художньому рівні. Розроблена освітня програма допомагає Театру НН працювати  з місцевими школами та надає вчителям та студентам можливість підвищувати свою історичну освіту.

Завдання волонтера:

Волонтер бере участь у різних сферах діяльності Брами Гродцької Театр НН. Волонтер допомагає організовувати та готувати екскурсійні тури по виставці, спільно зі співробітниками робить невеликі переклади. Крім того, в залежності від зацікавленості та сфери інтересів, волонтер має можливість зробити свій внесок у діючі проекти, а також за підтримки колег з організації підготувати та втілити власний проект. Жодних обмежень для творчої фантазії та допитливості у проекті не існує.

 

Проект: Єврейська громада у Варшаві

Сайт:              warszawa.jewish.org.pl

Інформація про проект:

Єврейська громада у Варшаві є найбільшою єврейською громадою у Польщі. Це ортодоксальна громада, яка налічує більш ніж 650 членів. Життя громади визначається не лише релігійними традиціями, але насамперед активною соціальною підтримкою членів самої громади.

Центром життя громади є єдина синагога, яка вціліла після німецької окупації. У приміщенні общинного центру також функціонують Єврейський театр, дитячий садок, відділ освіти, бібліотека та комп’ютерний клас, кошерний магазин, ресторан, а також різні єврейські асоціації та організації.

Завдання волонтера:

Волонтери відвідують вдома літніх членів громади. Вони допомагають їм залишатися соціально активними, ведуть бесіди з ними, читають газети, книги, супроводжують на прогулянках та разом відвідують цікаві заходи. Основним місцем діяльності волонтера є общинна їдальня, де вони отримують їжу для літніх членів громади та доставляють її за адресою.

Інколи волонтери можуть допомагати в офісі центру, наприклад з листуванням чи підготовкою до заходів.

 

Очікування та вимоги від волонтерів для усіх проектів:

  • цікавість до німецько-польських відносин та теми проекту;
  • відкритість до міжкультурної співпраці;
  • організаційні та комунікативні навички;
  • бути активним та готовим до спілкування з людьми;
  • готовність працювати за вільним графіком.

Дуже вітаються знання польської та англійської мов на розмовному рівні!

Інформація про місце проживання у проектах:

Волонтерам надається окрема кімната у квартирі з іншими волонтерами або зі студентами.

У польських організаціях волонтери з України та Німеччини працюють разом.

Волонтер отримує кишенькові гроші у розмірі 750 зл. на місяць, страховку, проїзд по місту, кошти на приїзд у проект та повернення після закінчення проекту.

Також ми допомагаємо в отриманні річної національної візи для волонтера.

Якщо Вас зацікавив один з проектів, пишіть нам до 10 березня 2020 року: Ngo_akcija_myru@ukr.net

Tel. 38 068 359 90 13

Новини за темою