Кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн запрошує на презентацію електронного збірника наукових статей та матеріалів “Sharing America’s Story with Ukraine: The Voice of America’s Ukrainian Service, 1949–2019” (Cleveland, 2020), що відбудеться в Червоному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка (аудиторія 460) 12 лютого 2020 р. о 16.20.
 
Це – спільний проект кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн КНУ імені Тараса Шевченка та Українського музею-архіву в Клівленді (США), присвячений 70-річчю Української служби «Голосу Америки». Упорядники та наукові редактори –директор Української служби “Голосу Америки” в 2005-2015 рр. Адріян Кармазин, професор, завідувач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн КНУ Олег Машевський, доцент кафедри Ольга Сухобокова.Збірник містить статті, в яких розглянуто окремі віхи історії Української служби американської мультимедійної системи «Голос Америки» від створення до перших десятиліть ХХІ століття, а також пов’язані із нею документи. Частина з них публікується вперше. Видання розраховане на всіх, хто цікавиться історією радіомовлення та іномовлення в цілому,«західними голосами» та інформаційними війнами ХХ – початку ХХІ століття.
Під час презентації планується відеозв’язок із одним з ініціаторів проекту Адріяном Кармазином (Вашингтон, США) та директором Українського музею-архіву в Клівленді (США) Андрієм Фединським.
 
Орієнтовна тривалість заходу – 1 година.
 
Вхід вільний.

Новини за темою