Шукаємо учасників від України для міжнародного семінару про пам’ять про Другу світову війну – «Conflicting Memories of the War and Occupation»

Час проведення: 20 – 25 жовтня 2019 року

Місце проведення: Київ, Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Організатори: Меморіал Августашахт (Memorial Augustaschacht, Germany), Центр усної історії історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Prof. Jie-Hyun Lim (Director CGSI, Sogang University Seoul),

Учасники: студенти, молоді дослідники, журналісти, планується 8 учасників з Південної Кореї, 4  з Німеччини та Польщі, 4 учасника з України

Під час семінару  у Києві учасники мають на меті обговорити спільне та відмінне в культурі пам’яті про Другу світову війну в країнах Європи та Азії, розглянути місцеві особливості оповіді, пам’ятання та вшанування пам’яті про війну та окупацію в Україні.

Обговорення цих суперечливих спогадів під час семінару має заохочувати діалог між учасниками щодо власних культур пам’яті: як ми обираємо пам’ятати минуле та з якою метою?

Київ не тільки має намір служити місцем і місцем діалогу, а й як місце дослідження та інтерактивного досвіду. Місцеві дискурси будуть розглянуті як приклади для обговорення нашої ролі громадських істориків та активістів пам’яті в Європі та Азії.

Формат:

Міжнародний семінар – це тижневий проект, який має міждисциплінарний та неієрархічний характер і використовує інтерактивний формат спілкування під час круглих столів, гостьових лекцій, інтерв’ю з очевидцями Другої світової війни, відвідування музеїв та меморіальних місць у Києві та околицях.

Під час семінару учасники матимуть можливість активно брати участь та створювати власні «спогади», працюючи над блогом у транснаціональній команді.

Вимоги до учасників з України: вільне володіння англійською мовою, знання та інтерес до теми «Меморіальна культура, пам’ять про Другу світову війну в Україні»

Просимо подавати мотиваційні листи до 10.10.2019 року на Email: oralhistorylessons@gmail.com

У листі вказати свої контактні дані: прізвище, ім’я, телефон, імейл, освіту, місце навчання, роботи та коротко описати (до 200 знаків) чому ви хочете взяти участь у семінарі.

Новини за темою