ПРОГРАМА ЗАХОДІВ (PDF)

Втомилися від «сенсацій і неочікуваних відкриттів» аматорів? Боїтесь терміну «історія» після того, як прочитали шкільний підручник за 11-ий клас? Досі вважаєте, що історики займаються казна чим?

Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, разом з партнерами, які працюють на ниві популяризації історії, готові показати вам, як відбуваються справжні дослідження і як виглядають їхні результати. Довести, що останні можуть бути плідними, цікавими і захоплюючими.

Усе це ви зможете побачити, відвідавши наш фестиваль популярної історії «LEGIO HISTORICA MMXVII», що відбудеться у суботу, 16 грудня з 10.00-16.00. Десятки лекторів (більшість з яких є справжніми віртуозами), презентації книжок, панельні дискусії, книжковий ярмарок — усе це та багато іншого ми приготували для вас у суботній грудневий день!

Новини за темою