Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках Дня відкритих дверей запрошує всіх бажаючих на фестиваль популярної історії «LEGIO HISTORICA MMXVII», що відбудеться в суботу 16 грудня з 10 до 18 години.

Ви зможете прослухати десятки лекторів із самої різноманітної історичної проблематики, побачити новинки на презентації книжок, взяти участь у панельні дискусії, щось придбати на книжковому ярмарку, в прямому сенсі слова доторкнутися до історії під час виступів реконструкторів. Усе це та багато іншого ми приготували для вас у грудневий день!

Детальну інформацію про всі заходи фестивалю можна отримати за посиланням https://www.facebook.com/events/1983932211863649/

Окрім того, абітурієнти та їх батьки матимуть змогу зустрітися із керівництвом факультету, поговорити про правила вступу 2018/2019, отримати вичерпну інформацію про запропоновані освітні програми та задати питання щодо подальших перспектив.

Приходьте! Буде цікаво, інформаційно та непередбачувано!

Новини за темою