Наукова конференція «Україна і США: досвід та перспективи співпраці (присвячена 25-річчю встановлення дипломатичних відносин)»
23 листопада 2017 р.

Шановні колеги!
   Запрошуємо Вас взяти участь у Другій міжнародній науковій конференції «Україна і США: досвід та перспективи співпраці (присвячена 25-річчю встановлення дипломатичних відносин)», яка проводиться  кафедрою нової та новітньої історії зарубіжних країн, громадською організацією «Українська асоціація американістики», благодійним фондом «Національний центр Сікорського» 23 листопада 2017 р. на базі історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ; вул. Володимирська, 60).

Роботу конференції буде організовано за напрямами:

• Українсько-американські відносини: історія, сучасний стан та перспективи
  • Зовнішня політика США: глобальні та регіональні аспекти
  • США та країни Латинської Америки
  • Сучасне американське суспільство
  • Українська діаспора у країнах Америки

Для участі у конференції  потрібно надсилати заявку у електронній формі на адресу адресу: knu16@ukr.net
Кінцевий термін подачі заявок – 5 листопада 2017 р.
Інформаційний лист та анкета учасника додається.

Пропонуємо учасникам конференції:
     Запрошуємо до публікації в  «АМЕРИКАНСЬКІЙ ІСТОРІЇ ТА ПОЛІТИЦІ»
(фаховому науковому журналі «Української асоціації американістики» та кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка)
ТЕРМІН ПОДАЧІ СТАТЕЙ ДО 23 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ.
    Науковий журнал «Американська історія та політика» включений до переліку фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за спеціальністю «історичні науки».
   Статті приймаються за тематикою: історія США, Канади, країн Латинської Америки, Карибського басейну, їхня зовнішня та внутрішня політика, міжамериканські відносини, етнокультурні та соціальні процеси.
     Передбачені такі рубрики: американсько-українські  відносини,
українська діаспора в країнах Америки, історія зовнішньої політики США, європейська політика США, Латинська Америка, Канада, США та країни Сходу, наукова хроніка.
ПУБЛІКАЦІЯ СТАТЕЙ Є БЕЗКОШТОВНОЮ.
Вимоги до оформлення статей на сайті журналу:

Новини за темою