Історичний факультет, кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн запрошують Вас на курс лекцій турецьких викладачів та науковців 13 жовтня 2017 року.

І лекція (майстер-клас)
Азмі Озджан – доктор історичних наук, професор
Мехмет Інбаши – доктор історичних наук, професор
Іляс Топсакал – доктор наук, доцент
Тема: Турецько-українські відносини в історичній ретроспективі (Turkish-Ukrainian Relations in the Historical Retrospective)
(14.40 – 16.00, ауд. 346)

ІІ лекція (майстер-клас)
Юджель Озтюрк – доктор історичних наук, професор
Мустафа Ишик – доктор наук, доцент
Гаджер Топакташ – доктор наук, доцент
Тема: Пам’ятки та фортеці Османської Туреччини у Східній Європі (Monuments and Fortresses of the Ottoman Turkey in Eastern Europe)
(14.40 – 16.00 ауд. 446)

ІІІ лекція (майстер-клас)
Мустафа Озтюрк – доктор історичних наук, професор
Орхан Килич – доктор історичних наук, професор
Ахмет Устюнер доктор наук, доцент
Тема: Османсько-турецькі архівні документи та мистецький вимір  (The OttomanTurkis Archival Documents and the Artistic Dimension)
(16.20– 17.40, ауд. 346)

IV лекція (майстер-клас)
Нурі Кавак – доктор наук, доцент
Тема: Культурна спадщина Кримського ханату (Cultural Heritage of Crimean Khanate);
Серкан Аджар – доктор наук, доцент
Тема: Золота Орда і турко-татарське ханство в історії Східної Європи (Golden Horde and Turko-Tatar Khanates in the Eastern European History)
(16.20 – 17.40, ауд. 446)

Новини за темою